Ocena postaci felix net i nika

Pobierz

Ranking czytelników ; Oficjalne recenzjeLista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika.. Budzi sympatię.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Ma szalone pomysły, jest życzliwy i oddany.. POSTACI FANTASTYCZNE (FELIX, NET I NIKA) Anagram.. Czytając ją trudno uniknąć takich właśnie skojarzeń.. W drugiej części świętowała urodziny kilka dni po rozpoczęciu wakacji, natomiast z treści czternastej części wynika, że ma urodziny w połowie lipca.. Bohater mieszka na ulicy Serdecznej w Warszawie, jest gimnazjalistą.. Mamy 4 inne wydania tej książki.. Felix pochodzi z wioski Vale (stamtąd również pochodzą: Isaac, Garet oraz Jenna) i panuje nad żywiołem ziemi, a jako broni używa mieczy każdego rodzaju.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Liceum Polski.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem)..

Biała Czarownica - przedstawienie postaci Brakujące słowo.

Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych Walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w ukrytej wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.Imię: Felix Wiek: 17 Żywioł: Ziemia Pochodzenie: Vale Charakterystyka: Felix jest głównym bohaterem drugiego Golden Sun'a.. Udostępnij.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ocena bohatera Net to doskonały kolega i przyjaciel.. Spis treści.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Trójka kultowych bohaterów tym razem w przezabawnych i trzymających w napięciu opowiadaniach.. W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Można na nim polegać.. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Lista postaci cyklu Felix, Net i Nika.

Tysiące opinii, dobrych książek i nowości wydawniczych czeka na Ciebie!. Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej .Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Nika Mickiewicz", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Sam także konstruuje wynalazki.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. 1 Postacie tytułowe.. 2.1 Manfred; 2.2 Golem o imieniu Golem; 3 Rodziny bohaterów.. Felix Polon to bohater książki Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''.. Kup książkę.. Postacie tytułowe Felix Polon.. Felix, Net i Nika oraz Tajemnica Kredokrada .. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Raskolnikow - przedstawienie postaci Połącz w pary.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści..

1.1 Felix Polon; 1.2 Net Bielecki; 1.3 Nika Mickiewicz; 2 Inne ważne postacie.

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. Wydawnictwo: Powergraph.. 894 ocen.. Rafał Kosik.. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów .Serwis dla miłośników książek.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".Mieszka na ostatnim piętrze w dwudziestopięrowym apartamenciew Warszawie.Interesuje się informatyką.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieCykl: Felix Net i Nika (tom 11) Średnia ocen: 7,8 / 10.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Chłopak jest liderem w drużynie i jak widać ulega on nawróceniu, tzn stoi po naszej stronie..

Ania - przedstawienie postaci Brakujące słowo.Bądź pewien - nie zaśniesz, dopóki nie skończysz czytać Pałacu Snów.

Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Czytelnicy: 2115 Opinie: 72.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. wg Krzysiapl.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Chłopak jest szczupłym blondynem o piwnych oczach.Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne przygody.. "Felix, Net i Nika.Felix Polon - charakterystyka.. Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. 3.1.1 Piotr .Społeczność .. Nominacja do Książki Roku 2007 Polskiej Sekcji IBBY!. Klasa 6 Polski.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Razem z tatą stworzyli program AI, o nazwie Manfred.Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak dużo dziewczyn się nim interesuje ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. Książki o przygodach trójki nastoletnich bohaterów, stworzonych przez Rafała Kosika, zyskały już status kultowych.. + Dodaj na półkę.. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. 3.1 Rodzina Felixa.. Więcej.. Przy okazji zmienił oceny Felixowi, Netowi i Nice, ale .• Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce; Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookiesNika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.. Różnica polega na tym, że tu opowiadana jest niezwykła historia zwykłych gimnazjalistów.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika .. aby poszukać Niki, donosi na nich nauczycielom.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie Zobacz więcej Ulubione - Czyli spędzimy tu resztę życia, założymy własną cywilizację, po trzech pokoleniach pośmiertnie ogłoszą nas bogami i będą oddawać cześć.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu .kamilahalicka9466.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt