Test z lektury w pustyni iw puszczy

Pobierz

Kto jest autorem utworu?. Życzę miłego rozwiązywania.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Nieznajomy patrzył jeszcze przez chwilę, mrugając oczyma, po czym przetarł ręką czoło.Test z treści lektury pdf z chomika smhb.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. W pustynii i w puszczy.. 31 KB; 1 gru 12 0:15; W pustyni i w puszczy test sprawdzający umiejętno ść czytania ze zrozumieniem.doc z chomika smhb.. Informacje.. 4.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. 1.,,W pustyni i w puszczy" jest tekstem obszernym, podzielonym na rozdziały, z dużą liczba postaci, zdarzeń i wątków, przedstawiającym szerokie tło historyczne i geograficzne, Taki utwór nazywamy:Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''. Ile lat mają główni bohaterowie powieści?. Część 1Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. 16 pytań Lektury szkolne Koteczki"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3a) kapitana Glena i Clarego.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. W pustyni i w puszczy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. b) kierowców Glena i Clarego.. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.. Brakuje odpowiedzi.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8129 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. b) Stanowczo odmówił zaprszenie..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.W pustyni i w puszczy - Quiz wiedzy.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Kto porwał dzieci?Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź się we wpisie: W pustyni i w puszczy quiz wiedzy!. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. c) nikogo nie poznały.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!. Test Twojej wiedzy!. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław ..

Rozwiąż test.W pustyni i w puszczy.

64 KB; 1 gru 12 0:15; W pustyni i w puszczy - H.Sienkiewicz.pdf z .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Co przydarzyło się Pani Olivier dzień przed planowanym wyjazdem?. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Kiedy Mahdi chciał by Staś przyjął jego wiarę, chłopiec: a) przyjął z ochotą zaproszenie.. Rozwiąż test.W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. Jak nazywał się pies Nel?. by .Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimTo na podstawie książki,w pustyni i w puszczy, pomocy 2011-10-09 13:03:11; Wymień mi bohaterów z książki W pustyni i w puszczy.Uciekliśmy z małą miss Rawlison z niewoli derwiszów i ukrywamy się w dżungli.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Poznaj swój wynik.. Kapitan Glen i doktor Clary.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Podaj swoje imię:W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt..

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieKlasa 5 Polski lektura Sienkiewicz W pustyni i w puszczy Staś i Nel Trasa wędrówki W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test wg ZuzannakrótkiPreview this quiz on Quizizz.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt