Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) streszczenie

Pobierz

Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód.. Zabawne, wzruszające, wspaniałe historie, które z równą przyjemnością czytają dzieci i rodzice.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Daniel de Latour , Justyna Bednarek Cykl: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (tom 1)Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. "Nowy przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" to trzynaście niezwykłych opowieści, każda o innej skarpetce, w której żądne przygód skarpety opuszczając dom małej Be, odkrywają swoje talenty, spełniają marzenia i zmieniają swoje życie.Szczegóły.. Tytuł.. Nas cieszy bardzo, bo - jak pisaliśmy w Juniorowej recenzji - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to książka, która podbija serce od .Będzie zabawa, wyzwania i przygody!. Tym razem polecimy w kosmos, zaprzyjaźnimy się z psem, uratujemy .. "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" od Poradnia K Wydawnictwo, przeczytałam tak samo jak część pierwszą - lekko, z wielkim zainteresowaniem, ale i z ogromnym bananem na twarzy :) Bawił mnie zarówno tekst, jak i wesołe ilustracje.Nowa pozycja na liście lektur dla klas I-III z pewnością ucieszy wszystkich, którzy już poznali Skarpetki.. Proszę państwa, oto "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)".Niesamowite przygody 10 skarpetek..

Opis: Nowe przygody skarpetek - Bednarek Justyna.

Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one - skarpetki!. Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód.Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) - Justyna Bednarek.. Trzynaście nowych opowieści bestsellerowej książki Justyny Bednarek, zilustrowanych przez niezrównanego Daniela de Latour, już od 29 marca w sprzedaży.. Tu humor, niezwykła pogoda ducha i superbohaterska moc biją już z tytułów: głównego oraz tych nazywających .Nowe przygody skarpetek : (jeszcze bardziej niesamowite) Bednarek, Justyna, Latour, Daniel de Il., Poradnia K. .. Autor Bednarek, Justyna.. Trzynaście nowych opowieści bestsellerowej książki Justyny Bednarek, zilustrowanych przez niezrównanego Daniela de Latour.. Powieść ukazała się w 2015 roku nakładem wydawnictwa Poradnia K i była pierwszą książką Justyny Bednarek, po długoletniej przerwie pisarki w zawodzie.. od Super Sprzedawcy.. Skarpetki przebojowo wkraczają znów do akcji.. Jak pokazuje autorka, dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt.Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one - skarpetki!. Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one - skarpetki!. Trzynaście nowych opowieści bestsellerowej książki Justyny Bednarek, zilustrowanych przez niezrównanego Daniela de Latour, już od 29 marca w sprzedaży.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Geneza utworu..

Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) - drugi tom serii (zupełnie niezależny od pierwszego).

Nie chcą tkwić na nogach, żądają przygód!. To stamtąd, przez wciąż niezałataną dziurę w podłodze łazienki, wyruszają skarpetki - w różnych kierunkach i w różnym celu.Najważniejsze informację dotyczące życia i twórczości pisarza, zawarte w bardzo przystępnej i skrótowej formie.. Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód.Opis.. Książka Justyny Bednarek to zbiór krótkich opowieści, z których każda opowiada o przygodach jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek.. 2 godz. 48 min.. W magicznym świecie Justyny Bednarek i Daniela de Latoura znów czmychamy na wolność przez dziurę pod pralką W poszukiwaniu przygód: lecimy w kosmos, pocieszamy samotnego psa, ratujemy chomika, dogadujemy się z robotem, a nawet .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie.. Julia Bednarek powraca z nowymi trzynastoma opowieściami z ilustracjami przez Daniela de Latour!. Pakiet: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek / Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) / Skarpetka na tropie.. Autor: Joanna BizewskaDbamy o wybór najcenniejszych tytułów.. Druga część skarpetkowej sagi!. Poznaj trzynaście zupełnie nowych opowieści!. Ta książka o zabawnym tytule, to naprawdę świetna i oryginalna historia, a właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są skarpetki..

Wszystkie przygody rozpoczynają się w domu małej Basi.

65,70 zł.. miękka.. Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one - skarpetki!. Tym razem, w drugiej książce, kontynuacji bestsellerowych Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetekJustyny Bednarek z ilustracjami Daniela de Latoura, mamy aż 13 przygód.. Autorka w kreatywny sposób postanowiła przedstawić bardzo prozaiczny problem ginięcia skarpetek.klasy I-IV - "Nowe przygody skarpetek ( jeszcze bardziej niesamowite)" - Justyna Bednarek, klasy V-VIII - "Zwiadowcy-Płonący most" - John Flanagan.. Idealna pomoc dla każdego ucznia.. Dzięki swojej ciekawości świata zmieniają nie tylko własne życie, ale także świat i losy wielu osób i zwierząt.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek 2 - Justyna Bednarek.. Poradnia K. Tytuł Nowe przygody skarpetek : (jeszcze bardziej niesamowite) ISBN 978-83-63960-80-3 : Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Poradnia K, Rok wydania .Dzisiaj przyszedł czas na "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek", autorstwa pani Justyny Bednarek, z ilustracjami Daniela de Latour.. - współczesnych przedszkolaków i młodszych uczniów.. Książka Justyny Bednarek (tekst) i Daniela de Latoura (ilustracje) jest jedną najlepiej przyjętych i najweselszych lektur - także szkolnych!.

Doczekaliśmy się dalszej sagi losów skarpetek!

I nie, to nie jest żart.. Znajdziesz tutaj również streszczenia utworów tego autora, jak np. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Liczba stron: 168.. Skarpetki pragną odmiany i przygód.. Wszystko co trzeba wiedzieć o Justynie Bednarek znajdziecie na streszczenia.pl.Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) (Audiobook na CD) - Opis i dane produktu.. Wszystko zaczyna się od dziwnych zjawisk w pewnym domu - jego mieszkańcy orientują się bowiem, że podczas prania zawsze znajdują tylko jedną skarpetkę z pary .Nowe przygody skarpetekJustyna Bednarek.. Chodzi o prawdziwe części ubrania, właśnie takie, .Dokładnie rok temu, bo 7.04.17 pisałam o świetnej książce dla dzieci "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" autorstwa pani Justyny Bednarek, z ilustracjami Daniela de Latour, a dziś przychodzę do Was z drugim tomem perypetii tych nietypowych bohaterów.. Okładka.. Bohaterowie stworzeni prze autorkę pragną odmiany i nowych przygód.. Data zakończenia 2021-05-31 - cena 42,86 złJustyna Bednarek jest dziennikarką, pisarką i ilustratorką, której nazwisko rozsławiła popularna seria książek dla dzieci o przygodach skarpetek, które znikają w pralce - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" oraz "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)".. A ci, którzy jeszcze ich nie znają z pewnością szybko się w nich zakochają..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt