Sprawozdanie z przebiegu konkursu recytatorskiego

Pobierz

Uczniowie przygotowali teksty poetyckie i prozatorskie.. Nasze sukcesy.. Dnia 16 X 2013 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski upamiętniający twórczość Juliana Tuwima.. Marii Pilch w Wiśle.. .Sprawozdanie z konkursu recytatorskiego " SŁOWEM MALOWANE - KOLOROWE WIERSZE NA JESIENNE SZARUGI " Gdy za oknem szaro i smutno, poprawmy nastrój kolorami!. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów była p. już po raz piętnasty odbył się gminny konkurs recytatorski "Tęczowe wierszyki" organizowany przez Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku.Sprawozdanie z konkursu recytatorskiego .. Do udziału w konkursie zgłosiło się 35 uczniów z klas I - VI.Publiczne Gimnazjum nr 8 w Opolu im.. Z tej właśnie okazji został zorganizowany szkolny konkurs recytatorski pt. "W .. 20 marca bieżącego roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Niegowie odbył się cyklicznie już organizowany, Gminny Konkurs Recytatorski.. Osiągnięcia uczniów.. odbyła się w Technicznych Zakładach Naukowych - siedzibie częstochowskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego - X edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Niemieckojęzycznej dla szkół .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Strona główna » Aktualności » Sprawozdanie z Gminnego Konkursu Recytatorskiego.. Byli to uczniowie w dwóch grupach wiekowych: oddziały przedszkolne oraz klasy I-III..

Sprawozdanie z klasowego konkursu recytatorskiego.

Dnia 4.XI.. 2015/16; 2014/15; 2013/14; 2012/13Sprawozdanie z przebiegu XXIV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej Nie traćmy pamięci 15 04.2016 15 kwietnia (piątek) w siedzibie Muzeum w Łambinowicach oraz w tamtejszym Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbył się finał XXIV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej Nie traćmy pamięci .Dnia 23 kwietnia 2013r.. Sprawozdanie z klasowego konkursu recytatorskiego.. Jak co roku nasi uczniowie, wzięli udział w konkursie.. w ZSS Nr 4 Odbyło się rozstrzygnięcie III międzyszkolnego Konkursu Technicznego i I Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego poświęconego twórczości Jana Brzechwy.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU PRAY ZESPOŁU NAUZYIELI JĘZYKÓW OYH NA ROK SZKOLNY 2015/2016 .. - współorganizacja konkursu recytatorskiego w języku obcym z okazji walentynek; mgr Magdalena Kwiatkowska - Kłys .. Ocenie jury podlegały: wątek folklorystyczny .Sprawozdanie z konkursu recytatorskiego 15 LAT PSNJN ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA Dnia 27 kwietnia 2017r.. Wzięło w nich udział 46 uczniów.. Organizatorkami imprezy były: Irena Kaczorowska, Małgorzata Kawecka, Anna Kozłowska.Przypominamy zasady bezpieczeństwa po powrocie do szkoły 22 grudnia, 2020 Życzenia bożonarodzeniowe- Sprawozdanie z Gminnego Konkursu Recytatorskiego wierszy Juliana Tuwima 22 maja 2013 r. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski wierszy Juliana Tuwima..

Uczestniczyła w organizacji i przebiegu Dnia Otwartego w szkole.

To pora roku pełna kolorów, spacerów w pogodne dni, ale również momentów zadumy i nostalgii.Sprawozdanie z gminnego konkursu recytatorskiego "Tęczowe wierszyki" Opublikowano 28 maja 2017 przez Administrator SPK W dniu 23 maja 2017r.. TematykaSprawozdanie ze szkolnego konkursu recytatorskiego 9 lutego 2015 r. w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.. Współtworzyła Program Wychowawczy Szkoły.Sprawozdanie z Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej By Mariusz Bobeła 3 marca 2019 30 sierpnia 2019 Aktualności W naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej, którego organizatorem jest Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.Sprawozdanie z przedsięwzięcia objętego honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty • Nazwa przedsięwzięcia XVII EDYCJA POWIATOWGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO ,,ROMANTYCZNA DUSZA" • Organizator główny Zespół Szkół nr 7 im.. Marszałka Józefa Piłsudskiego.. Jesień nie musi być smutna.. Konkurs zorganizowany został przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN "WOM'' w Częstochowie Filia w Lelowie, Gminną Bibliotekę Publiczną w Lelowie, Szkołę Podstawową w .sprawozdanie z przedszkolnego konkursu recytatorskiego pod hasŁem "brzechwa i tuwim dzieciom" Już od pewnego czasu, atmosfera wśród dzieci i pracowników Publicznego Przedszkola nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju była napięta.Sprawozdanie z przebiegu konkursu plastycznego "STRACHODYNIA" W dniach od 26 października 7 listopada 2011r..

Repertuar uczestników konkursu obejmował fragmenty prozy lub utwory poetyckie.

Dnia .. Rok 2013 ogłoszony został rokiem Juliana Tuwima.. W dniu 25.03.2019 r. odbył się VIII Międzyszkolny Gwarowy Konkurs Recytatorski im.. IX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Wierszy Patriotycznych dla Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Ojczyzna w Poezji- Moja mała Ojczyzna w poezji regionalnej" .Sprawozdanie z Gminnego Konkursu Recytatorskiego.. Komisja w składzie Ewa Mielniczek, Anna Mikołajczyk, Janina Szpocińska przyznała: .Sprawozdanie z Konkursu Recytatorskiego Poezji i Piosenki Irlandzkiej, XVI edycja Konkurs Recytatorski Poezji Irlandzkiej, XVI edycja , odbył się w 2 etapach: szkolnym i rejonowym.. Popularyzowanie poezji dziecięcej.. Celem konkursu było:Sprawozdanie z konkursu recytatorskiego " SŁOWEM MALOWANE - KOLOROWY ŚWIAT W WIERSZACH JULIANA TUWIMA. ". Wzięło w nim udział 37 uczniów z klas I - III.. odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs plastyczny pt. "Strachodynia".. W tym roku temat konkursu brzmiał "Na łące", dlatego zagościły na scenie miedzy innymi żaby, biedronki, pszczoły, a nawet jedna krowa.SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONKURSU RECYTATORSKIEGO "POECI DZIECIOM" 26 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im..

Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu • WspółorganizatorzySprawozdanie z konkursu recytatorskiego klas 0-III.

M. Łukowska i W. Mutwil.. Orła Białego w Zaborowie odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Poeci dzieciom".. W dniu 15.02.2018r.. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów była p.. Do dnia 9 października 2019 roku zainteresowane Szkoły zgłosiły swoich kandydatów, łącznie 101 osób.. W tym roku przypada 60 - ta rocznica śmierci i stulecie poetyckiego debiutu poety.. w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Dobczycach już po raz czwarty odbył się powiatowy konkurs recytatorski dla dzieci 6-letnich z terenu powiatu myślenickiego.. Prosze o przykłady To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSprawozdanie z konkursu recytatorskiego " Skakanka poetycka".. Udział w nim wzięło 19 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów .Sprawozdanie z przeprowadzonego konkursu "Jestem przyjacielem Ziemi".. 11 czerwca 2014r.odbył się w Szkole Podstawowej nr 48 międzyszkolny konkurs ekologiczny " .SPRAWOZDANIE Z GWAROWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO.. Kandydaci pochodzili zZ tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała konkursu recytatorski poezji i prozy patriotycznej poświęconej walkom Polaków o niepodległość swojej Ojczyzny od czasów rozbiorów, powstań narodowych do okupacji hitlerowskiej.. Sprawozdanie z przebiegu Konkursu Recytatorskiego Słowem malowane - strofy o Mazowszu W Konkursie, który odbył się w ramach Tygodnia Kultury Humanistycznej, wzięło udział 20 recytatorów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt