Quiz lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. World Languages.Jeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. wg Marlenamaciejewska.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Kto był dowódcą zbójców?. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to:Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Darmowy quiz .a) Wyrzucenie ze szkoły latania b) Sprzątanie garażu c) Łatanie dziur w dachu 5) Jak brzmiało zaklęcie dzięki któremu miotła latała?. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Szkoła latania".. Edytuj elementy.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Test składa się z 12 pytań.. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Wymagane logowanie .Quiz Test.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. SZKOŁA LATANIA.. Klasa 4 Polski.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania..

Kajko i Kokosz Szkoła latania.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Tytuł.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. kaczmo21 3 lata temu.. b) Lelum Polelum c) Expecto Patronum 6) Kim był Łamignat dla Jagi?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Kajko i Kokosz.. Seria wydawnicza.. Szkoła latania".. Szkoła latania - test wiedzy.. Osadź .. Część 1.. Szkoła latania"!. Kto uczył się latać?. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Rok wydania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. 17,99 zł.. Kto był mlodszy?. Szkoła latania (Janusz Christa).. SZKOŁA LATANIA.. Najnowsze quizy w dziale: Kajko i KokoszKajko i Kokosz Szkoła latania - 20%.. Test składa się z 15 pytań.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Szkoła Latania.. a) Pole, las, woda, wieś, nadszedł czas - miotło nieś!. Szukaj.. Szkoła latania.. 26,98 zł z dostawą..

Brakuje odpowiedzi.Kajko i kokosz, szkoła latania.

Szkoła latania.docPlik Test Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.TEST.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. jagoda_przedzielewska_sp13jg_38965.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Polub.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Szkoła latania" - Quizizz.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .Kajko i kokosz szkoła latania.. fot.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Bohaterowie Kajko i Kokosz Sortowanie według grup.. Jak miała na imię żona Łamignata?. Więcej.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. a) Wujem b) Mężem c) Ojczymem 7) Po co Kajko, Kokosz i Mirmił udali się .Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Preview this quiz on Quizizz..

Super!Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Skomentuj.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Quizy.. Kto był żoną Mirmika?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Kto jest kasztelanem grodu?Kajko i Kokosz.. Szkoła latania DRAFT.. Małgorzata Wódz.. Popieram że quiz powinien być do lektury a nie do autora ale tak to git przydał mi sie.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt