Test sprawdzający z lektury quo vadis

Pobierz

A) walka pogan z chrześcijanami B) życie ludzi na wsi"Quo vadis" jak dobrze znasz?. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Test składa się z 28 pytań.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Opis testu.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo vadis - test.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Balladyna - osoby Postacie z Balladyny.Quo vadis-test z lektury DRAFT.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quo vadis | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Test: Po odwiedzeniu jakiej świątyni Neron zamarł przerażony, osuwając się na ręce stojącego za nim Winicjusza: .. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) panoramicznie przedstawił obyczajowość rzymską .. "Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. słowa Winicjusza do św. Piotra.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. pytanie 1 z 15.. Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym..

Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury - Quo Vadis!

nginxQuo Vadis, pytania.. Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Udostępnij.. Napisz do nas.. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 17 Obserwuj .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna dla Ciebie?. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Muminki 2.. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Milionerzy: Among Us!. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Przetestuj swoją wiedzę.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Odpowiedz.Test wiedzy z "Quo Vadis" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wymień trzy postacie historyczne.. 85 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. Głównymi bohaterami utworu są; patrycjusz rzymski Petroniusz, Marek Winicjusz i jego ukochana Ligia..

#lektura #henryksienkiewicz #quovadis.

Kto przyjechał do Doliny Muminków razem.TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY .. święty Piotr ,Paweł z Tarsu, święta Kinga B) Stasia Bozowska, aptekarz, Paweł Obarecki .. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Inne tryby testu.. Będąc z wizytą u Pomponii i Aulusa Marek Winicjusz zobaczył niezwykłą dziewczynę z rodu Ligów, którą gospodarze gościli w swoim domu, zachwycił się jej urodą i wdziękiem.II - test znajomości lektury.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Posty tygodnia.. To nie tylko powieść historyczna z.301 Moved Permanently.. Pytania zawarte w teście.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Quo vadis | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. Skomentuj.. Czy nadajesz się na MORSA?. Kim jest Bobek z bajki "Muminki"?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Pytania sprawdzające wiedzę z "Lalki" B. Prusa oraz dotyczące biografii i twórczości B.Prusa Karolina Orłowska; Quiz literacki - W kręgu powieści Agnieszki Tyszki Katarzyna Wojtkiewicz; Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; Renesans - sprawdzian wiadomości Katarzyna .Szkoła podstawowa..

Jak miał na Imię Winicjusz.Sprawozdanie z lektury Quo Vadis.

Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Kim dla Pana Paszczaka jest Panna Paszczakówna?. Qba870 Tak , tak praca jest ok , tylko że jak nauczycielka wejdzie na google wpisze : ,,sprawozdanie z quo vadis'' to jej to wyskoczy i może się skapnąć jak jej to na lekcji przeczytamy i pojawi się pała w dzienniku ;] radze wszystkim to przerabiać bo może być nieciekawie .Dozwolone jest pobieranie .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Test składa się z 12 pytań.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. "Quo vadis" to lektura wyjątkowa, bo w gruncie rzeczy pierwsza, która swego czasu rozsławiła polską literaturę na świecie.. Skomentuj.. W czym kompała się żona Nerona.. Rozwiąż test.. Test: Ligia ofiarowała Winicjuszowi krzyż zrobiony z gałązek: a) lauru b) drzewka cytrusowego c) bukszpanu d) winorośliTestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Rozwiąż test!Quo vadis - test wiedzy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Zbrodnia i kara, test z lektury Test znajomości lektury "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego.. Jeśli nie znasz więcej niż połowy tych słów to .Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Sprawdź się!. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Rzeczywiście przeczytałam tylko streszczenie, bo jutro mam test z lektury, a nawet nie zaczęłam czytać, xD.. napis na maleńkiej kapliczce w Rzymie.. Rozwiąż test!1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt