Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z rosji w której

Pobierz

W zadaniu nie jest określony limit słów.. Do miłego zobaczenia .. Proszę o pomoc mój nr gg to 90766515.. Proszę o pomoc jak najszybciej:) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-11-22 13:11:40 0 ocen .Cześć Robert Pozdrowienia z Brighton !. Znad morza błękitnego.. W liście do kolegi/koleżanki z Niemiec napisz: • jakiego psa chcesz kupić i podaj powód, dla którego chcesz go mieć • w jaki sposób zamierzasz go nabyć i skąd weźmiesz pieniądze • jak się będziesz nim opiekować i co zrobisz z nim w czasie .hej mam problem z zad domowym z języka niemieckiego.. Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Powiedz komuś z rodziny coś serdecznego., Stań przed lustrem i wymień 3 rzeczy które lubisz w sobie., Zadzwoń do kolegi/koleżanki i powiedz mu/jej coś miłego., Napisz komuś miły komentarz w wybranych mediach społecznościowych., Zastanów się w czym jesteś dobry/dobra., Stwórz listę swoich pozytywnych cech charakteru., Wypisz na kartce rzeczy nad którymi chciałbyś .1. śle, przesyłaPocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Potrafię rozmawiać z kolegą/ koleżanką o zabawie, uroczystości, na której byłem, o swoich uczuciach w różnych sytuacjach.. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.- Pozdrawiam..

Opisz jednodniową wycieczkę, na której byłeś/ byłaś.

Chcesz mu kupić prezent z tej okazji.. (50 - 100 słów)Z palmami nad głowami, w rękach z kolorowymi drinkami, opaleni słońcem wakacyjnego nieba, ślemy Wam urlopowe pozdrowienia!. +1 głos.. Gorące jak .Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1. dzasz czas.. Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie "Podanie o pracę", a jeśli e mail jest skierowany do kolegi lub koleżanki, może być on bardziej dowolny i nieformalny, np.List nieformalny, nazywany także listem prywatnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Mam fantastyczny widok z okna na miasto!. Napisz opowiadanie o przygodzie swojej lub kogoś ze znajomych, które można byłoby zatytułować "Pasażer na gapę".. Zatrzymałem się w małym, pięciogwiazdkowym hotelu obok plaży, bardzo blisko morza.. - poinformuj, kiedy i gdzie dokładnie odbył się festiwal, - napisz, że poznałaś nowych przyjaciół i jak spędzaliście razem czas,Jesteś na kursie językowym za granicą.. Postanowiłeś/łaś zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa i kupić sobie psa..

napiszesz, co już zobaczyłeś/ aś, poinformujesz kiedy wracasz.

Napisz list do kolegi z Rosji w którym opowiesz o swojej ulubionej porze roku i swoim mieszkaniu.. Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować, • poprosisz .Zgubiłaś słownik pożyczony od koleżanki/kolegi.Napisz ogłoszenie,które umieścisz w holu szkoły.- .. Zadanie: napisz po rosyjsku pocztówkę do kolegi , koleżanki z rosji w której przeprosisz , że długo nie pisałaś napiszesz gdzie spędziłaś wakacje Rozwiązanie: droga justynko wybacz, że tak długo nie pisałam ale tyle się działo wakacje tak szybkoNapisz pocztówkę w języku rosyjskim .. Co robiłaś wczoraj.. 1 odpowiedź.. Co będziesz robić jutro.W pocztówce (50-120) słów do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: a) co robisz, by chronić takie gatunki b) dlaczego uważasz, że koledze/koleżance również spodobałaby się taka działalność c) co sądzisz o swojej decyzji wzięcia udziału w tej wycieczce , Ostatnio pracowałeś/aś jako wolontariusz za granicą, pomagając budować .Wykorzystując wybrane słowa, napisz w zeszycie treść kartek pocztowych do dwóch osób (kolegi lub koleżanki, cioci lub wujka oraz babci lub dziadka)..

Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Rosji, w którym przedstawisz w kilku zdaniach swoją mamę.

Siedzę dziś na piasku.. Wśród innych golasków.. • Opiszesz pomyłkowo zabraną rzecz, podając przynajmniej jej dwie cechy.Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki, w której: poinformujesz, gdzie i z kim jesteś, napiszesz jak spę.. Znam słownictwo z tekstów.. Czekam na odpowiedzi dam naj.. Napisz list do koleżanki z Rosji!. z malowniczej…, z wycieczki, z gór, znad morza, ze złocistej plaży.. gorące, serdeczne, ciepłe, najserdeczniejsze pozdrowienia.. PozdrawiamNapisz list do koleżanki z Australii, aby opowiedzieć o festiwalu muzycznym, na którym byłaś w ubiegły weekend.. Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z Rosji, w której: - przeprosisz, że długo nie pisałeś, - napiszesz, że wakacje spędzasz z rodzicami nad Morzem Czarnym, - opiszesz jaka jest pogoda, - opowiesz jak spędzasz czas.. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.Jesteś na wycieczce w jednej z europejskich stolic.. Co zazwyczaj robisz.. W swoim liście napisz: • jak ma na imię i ile ma lat; • kim jest z zawodu i jakie ma hobby.. zadanie dodane 28 listopada 2010 w Język rosyjski przez użytkownika Marta5741 (-80) .Napisz list do kolegi/koleżanki z Rosji..

Masz do ...Napisz email do kolegi/koleżanki z Londynu ,w którym zaprosisz go do przyjazdu do Kutna.

Ściskam Cię z oddali.. Muszę napisać list do koleżanki z Niemiec w który ma być: - kiedy i gdzie byłam latem na wakacjach - z kim i jak długo byłam - gdzie nocowaliśmy i co robiliśmy w trakcie pobytu - jaka była pogoda i jakie są Nasze wrażenia.. Czas trwania lekcji 2 x 45 minut 8.napisz list do koleŻanki lub kolegi .pamiĘtaj ze list ma wstep rozwiniĘcie oraz zakoŃczenie .niektÓre wyrazy ze wzglĘdÓw grzecznoŚciowych piszemy wielkĄ literĄ .niech w twoim liŚcie znajdĄ siĘ zdania pytajace i rozkazujĄce.podkresl te zdania dwoma rÓŻnymi kolorami.- eliminowanie z treści listu zbędnych wyrazów - rozszerzanie .Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. Bo mnie słońce pali .. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Napisz krótki list do kolegi, w którym dokładnie poinformujesz go o swoich planach na niedzielę.7.. Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Potrafię napisać e-mail do kolegi o wizycie w parku rozrywki 8.. 4,316 wizyt.. Pisz w czasie przeszłym.. Napisz wiadomość do kolegi/koleżanki a w niej: - poinformuj o odwołaniu meczu, w którym mieliście wziąć udział po południu, - napisz, dlaczego mecz się nie odbędzie, - poproś o przekazanie wiadomości o odwołaniu meczu pozostałym kolegom/koleżankom,Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.. Napisz list, w którym: • Wyjaśnisz na czym polega pomyłka i poinformujesz, jak do niej doszło.. Oceniane są umiejętność przekazania informacji oraz poprawność językowa.. Rozumiem tekst o Mardi Gras, o wycieczce do Disneylandu.. Napisz pocztówkę do koleżanki/kolegi, w której poinformujesz : - gdzie i z kim jesteś, - co już zobaczyłaś/eś, - powiesz, co jeszcze zamierzasz tam zwiedzić lub zrobić.. Napisz o pogodzie.. Bardzo wzburzonego.. Limit słów: 50-120 Możesz treść napisać na kartce, zrobić zdjęcie i wysłać lub napisać w Wordzie i wysłać również do godziny 15.00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt