Opis mojego psa po niemiecku

Pobierz

kiedy wracam do domu Leon czeka na mnie i podaje mi łape.. HELP 0 ocen .opis psa.. Er ist gutaussehend.opisz psa po niemiecku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jego maść jest brązowa.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć.. Często biega po domu i ma 2 lata.Opisz swojego psa!. Zakres 1 klasa gim.. - Aga ma czerwone włosy.. Opisy GG (10776) Programowanie (16049) Programowanie Webowe (3299) Programy Komputerowe (115860) Sieci Komputerowe (10830) Smartfony i Tablety (51748) .. Mam królika który wabi się Maja.. Proszę o pomocBłagam napiszcie mi po niemiecku zdania które opisują psa "Mój pies wabi się Punia,jest rasy kundel.Mój pies jest mały i jest czarna i ma białe plamki.Ma 11lat i ma brak uzębienia.Punia jest kochana i jest łagodnym psem.Mimo swoich lat ma sporo energii.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. ma swoja kuwete dlatego nie musi wychodzić na dwór.. Przydałaby się jeszcze jedna cecha i wygląd po niemiecku będzie nasz => geduldig - cierpliwy .. Mój pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.Opis pokoju po Niemiecku.. Borys lubi spacery, a także jeśli rzuca mu się patyk.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami..

Opisz swojego psa po niemiecku!

Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery.. Jednak na ten moment pozostanę przy moich marzeniach i opisie cech charakteru po niemiecku tej prześlicznej istoty.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Na tej stronie nauczysz się jak szybko i skutecznie opanować język niemiecki moją autorską metodą.. wiem to dziwne bo to nie pies.. Maksa zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę, jest moim wiernym towarzyszem.Opis wyglądu po niemiecku.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. - Ona ma niebieskie oczy Er ist dünn.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. leon je 3 razy dziennie.. Opis rodziny / meine Familie.. Polish Aby edytować tytuł lub opis linii, kliknij ją w celu otwarcia okna informacyjnego.Nazywam się Anna Przyrowska i od 28 lat moją pasją jest język niemiecki.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Moim skrytym marzeniem jest, aby tez móc kupić kiedyś tego Hunda.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. on jest pupilkiem / ulubieńcem całej rodziny.. Lubię się z nim bawić i chodzić na dwór.. w lato lubi przebywac na dworze.. Opisz swojego psa po niemiecku!. Jest rasy Shih- Tzu (z rodowodem) Jest szalona i kocha się bawić.. - Ona jest ciemnej karnacji..

Krótkie i proste zdania po niemiecku?

jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. Aby zacząć szlifować swoje umiejętności przejrzyj wpisy i zacznij ćwiczyć!. Między innymi chcę abyście przetłumaczyli to co napiszę na niemiecki , lecz proszę nie tłumaczcie z polskiego na niemiecki w różnych internetowych tłumaczach .. Jeśli masz jakieś pytania napisz je w komentarzu.Przykłady użycia - "pies" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Pies nie zna ani angielskiego, ani hiszpańskiego, ani francuskiego.Opis babci po niemiecku - wzór.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Mój pies nazywa się Borys.. Rafiego zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem.''. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć.. Jego ulubione miejsce do hasania to las na granicy Popielowa i Jankowic.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 04 kwi 2015. jak napisac BitteOpis zwierzęcia po niemiecku.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników..

bardzo kocham mojego kota!

Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Komentarze (2) piotrek131617.. Maja biega zawsze po domu.Opis psa / mein Hund.. Tylko ze ja nie potrafie.. :) Opisz swojego psa + dodaj jego zdjęcie.. Jest to duży pies rasy nowofundland, który jest samcem.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Leon to samiec z czarno białą sierścią.. Jednak pomimo tego, że jeszcze jest szczeniakiem potrafi być wyrozumiała i grzeczna.Przykładowy opis psa po angielsku.. Leon śpi ze mna i ogrzewa mi nogi.. Mam królika o imieniu Wacek.. Sie befinden sich im Wald.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Na biurku stoi komputer.Bardzo lubię mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście , gdy wita mnie po powrocie ze szkoły.. POMOCY!. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Biurko stoi na prawo w kącie.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. .Przykłady użycia - "opis" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.. Jestem pewna, iż część z Was również ma swojego ulubionego psa bądź skryte marzenie, aby go kiedykolwiek kupić.Przykładowy opis rodziny po niemiecku..

"Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.

Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Jest cała czarna i ma długie uszy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt