Test z ani z zielonego wzgórza klasa 5

Pobierz

Rozwiąż test!» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Udostępnij.. Matematyka.. Przeczytaj dokładnie tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Ania z Zielonego Wzgórza to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery.. Fajny Quiz ️ .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. .Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Zapraszamy''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Dorota 5 lat temu.. ze wzrokiem .. Klasa 4 Klasa 5 Polski.z sercem .. poleca 80 % .. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Play this game to review Polish.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) .. (przy rodzicach ani) XD I "walnęła go w jaja" WTF?. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERYPrzykładowe pytania z lektury..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Czy zachowujesz się jak Waga?. - Internet!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Zostajesz czy odpadasz?. Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1901 d) 1898Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10.. 3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. Skomentuj.. Która filmowa postać jest słodsza?. Spróbuj też!. Fragment rozdziału "Epoka w Życiu Ani" z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. z kręgosłupem .. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz..

... Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.

dodany: 2014-05-11 20:42:10, przez: oliviera121) Jak nazywa się autorka powieści ?. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wrócić do podanego fragmentu i znaleźć tam potrzebne Ci .. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Test: .. stypendium Ani b) licytacja Zielonego Wzgórza c) choroba Maryli d) bankructwo banku Rozwiązanie .. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. ta lektura jest do 5 klasy a ja włąśnie chodzę do 5 klasy ja nie wiedziałąm ostatniego!. Rudowłosa, piegowata Ania, błąka się po domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych, by w końcu, przez pomyłkę, trafić na Zielone Wzgórze, pod skrzydła rodzeństwa Cuthbert - Maryli i Mateusza.test-Ania z Zielonego Wzgórza.. Serwis zamknięty.. Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Kamienie na szaniec popularność: 165 dodał: BigBoss40: Synonimy w języku polskim..

,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?

2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. koteczek1503 2013-09-21 18 .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Statystyczny Polak ma 7/10, a Ty?. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. 6.Kto ofiarował dziewczynce sukienkę z .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata .. Inne testy z kategorii.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. wg Haniazyla3.. test dodany 11 lat temu przez karolina1708.. 4.Za co Pan Philips ukarał Anię.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego ..

Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Posłuchaj całości: Ania z Zielonego WzgórzaAutor: Lucy Maud MontgomeryWspółtwó... 10 pytań ...Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821 .. Ania z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy V .. Zapraszamy!. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Miałam ją bodajże w 5 klasie ?. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery - czytanie ze zrozumieniem.. Gdzie toczy się akcja powieści?Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test składa się z 12 pytań.. domo 26 maja 2020 .. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt