Jak jest długopis po angielski

Pobierz

Dla dziecka.. Question from @Micha9087 - Gimnazjum - Język angielskiAug 20, 2021Czas w takim razie spojrzeć na 25 różnych sposobów na powiedzenie dziękuję po angielsku.. Więc, niektórzy ludzie boją się tego, co ja robię, niektórzy myślą, że jestem mięczakiem jak Tony Soprano i w odpowiedzi, zamówiłem kuloodporną kieszonkę na dł[email protected] odpowiedział (a) 13.09.2011 o 13:29: Ołówek- Pencil.. Odchodzisz od kasy w supermarkecie.Więc, jak znajdziesz mój długopis, zadzwoń do mnie.. długopis po angielsku słownik polsko-angielski.. 3.Jaki jest twój adres.. To jest długopis - Das er ist kuli ( długopis to też - Kugelschreiber ) Ten długopis jest brązowy - Dieser kuli er ist braun.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa długopis kulkowy i dodaj je do swoich fiszek.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa pióro długopis i dodaj je do swoich fiszek.. Zabawki interaktywne.. Zaloguj się .Musisz przetłumaczyć "JEST DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Jest to dużo przyjemniejsze i ładniej wyglądają znaki.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Rozumiem!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEŚLI DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "WŁASNY DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

"długopis" po angielsku.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa rodzaj długopisu i dodaj je do swoich fiszek.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Jaki to jest długopis ?Jak powiedzieć po angielsku de zdania : 1.Na imię mu Jan.. inne słowa na literę "R" robotnik po angielskuJak jest długopis ?. długopis noun masculine + gramatyka narzędzie do pisania, w którym pisze się wymiennymi wkładami z atramentem lub żelem;Tłumaczenie słowa 'długopis' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Jak jest "długopisy" po angielsku?. Piórnik- Pencil case.Musisz przetłumaczyć "GDZIE JEST DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Dla mnie obojętne jest czym piszę po polsku czy angielsku, ale po chińsku to muszę pisać piórem.. Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Wszystkie (1537) Język angielski (815) Język polski (371) Matematyka .Sign In.. Pytania .. Sprawdź tłumaczenia słowa "długopisy" w słowniku polsko - angielski Glosbe.. długopis po angielsku zeszyt po angielsku ołówek po angielsku..

... pióro długopis po angielsku: 1. pen .

25 sposobów na powiedzenie dziękuję po angielsku Zwyczajne podziękowanie.. plis nie mogę de go znaleźć w książce.. Zaczynamy!. Długopis- Pen.. długopis po angielsku długopis po hiszpańsku długopis po francusku długopis po hindi długopis po indonezyjsku długopis po włosku długopis po gruzińskuJak jest długopis kulkowy po angielsku?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "GDZIE JEST DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Jak po angielsku będzie: Zdzichu ma długopis.. more_vert Miałam zapadnięte płuco, ktoś rozciął moją klatkę piersiową, włożył tam długopis, aby zapobiec najgorszemu.. Zabawki.. Przykładowe zdania: A jakiś długopis?. admin pisze:Ting długopis mówiący opinie, Ting długopis mówiący recenzje, oceny Ting długopis mówiący .. beef, pork etc. oznaczają nazwy potraw mięsa angielsku meatballs pulpety.minced meat.Pisak (również: flamaster, mazak, marker) - jest to rodzaj długopisu, wewnątrz którego znajduje się porowaty rdzeń nasączony tuszem.odpowiedział (a) 12.09.2010 o 22:23.. Komunikat po angielsku; 26 komentarzy Wera pisze: 13 września, 2012 o 18:35 =) Odpowiedz.. ball-point pen; ballpoint pen; biro; pen; .. To jest długopis insulinowy, już załadowany..

2.To nie jest długopis .

kamwie.Musisz przetłumaczyć "JEŚLI DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Pod koniec podpowiemy ci również, jak odpowiedzieć, gdy to ktoś dziękuje tobie.. 02-19-2017, 01:05. ja tam wole długopis.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEST DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Jak jest po angielsku.. Angielskie słowo "długopis kulkowy" (ballpoint) występuje w zestawach: angielski sprawdzian dział 1 i 2Tusz strasznie się rozmazuje, podobnie jak w przypadku długopisów żelowych itp. Jedyną opcją są zwykłe długopisy.. Zabawki edukacyjne.. 4.My mamy 12 lat.. To jest ołówek.. Jak jest "długopis" po angielsku: pen, ballpoint pen, ballpoint.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Nie wiem, jaki ten długopis jest wspaniały, ale.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - amerykański angielski!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt