1 na semestr w klasie maturalnej

Pobierz

no u mnie ciężko bedzie mieć 3 na drugi semestr, bo zawsze mialem takie mocne 2, ale do 3 zawsze brakowało.. na 1 semestr mialam 78 % frekwencji z jednego przedmiotu w tym niestety mam na razie 0% a byly tylko 4 lekcje.. do wystawienia ocen zostaly jeszcze 3 lekcje wiec frekwencja na 2 semestr bedzie 42% a musi byc ponad 50. ale koncowa wyjdzie 61. mam pytanie: co zrobic w tej sytuacji?. Witajcie!. Czy to znaczy, że wylece ze szkoły?. Gość Inkax333 Gość Inkax333Witam!. Oczywiście lepiej założyć wątek na Golu zamiast wziąć się do nauki albo zapytać nauczyciela.. Zawsze możesz do niej na dzienniku elektronicznym badz poprosić do niej numer od wychowawcy.Nr 83, poz. 562 z późn.. Przez Gość erasmus Rozpoczęty Maj 13, 2007-1.. Polecane posty.. Od tygodnia chodzę za nią prosząc o możliwość dopytania na 2 lub wstawienia .1 na semestr w klasie maturalnej.zip.. Witam.. Mam takie pytanie ponieważ jestem w klasie maturalnej w technikum, na koniec pierwszego semestru z matematyki miałem średnią 2,78 co skutkowało oceną dostateczną, z tego semestru mam średnią 1,72 ( dopuszczjącą jest od 1. zm.), uczeń kończy szkołę ponadgimnazjalną, jeżeli w wyniku klasyfikacji końcowej, na którą składają się roczne (semestralne) oceny klasyfikacyjne z obowiązkowych zajęć edukacyjnych uzyskane w klasie programowo najwyższej (semestrze programowo najwyższym) oraz roczne (semestralne) oceny klasyfikacyjne .Frekwencja w klasie maturalnej?.

Jestem w klasie maturalnej.

Czy mając jedną negatywną ocenę na I semestr w klasie maturalnej z automatu nie jestem dopuszczony do matury?. Nauczycielka z PP wystawiła mi niedostateczny na koniec roku, mimo że mam <40% obecności, a moją jedyną oceną jest jedynka za brak zeszytu (nie chciała mnie dalej pytać z tego powodu).. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia.Żeby w 2 klasie gimnazjum mieć z jakiegoś przedmiotu 1 na półrocze to trzeba być kompletnym debilem.. Nie uczyłem się jednak niemal w ogóle (także z tych przedmiotów) przez te 3 lata, ale dopiero około 1,5 miesiąca temu po próbnej maturze z WOS-u, którą ledwo zdałem .U mnie w klasie maturalnej właśnie dwie osoby nie zdały przez 1 z matmy z 1. semestru bo wg nauczycielki nie wykazały checi poprawy i nauczenia sie tego przedmiotu.. Przez Gość cgvhtgvgh Rozpoczęty Maj 2, 2016.. Niestety to prawda.. czy moge byc nieklasyfikowana i nie dopuszczona do matury?Jedynka na semestr w klasie maturalnej a matura.. Dodam, że tym przedmiotem jest matematyka, jest to jedyna negatywna ocena .Powtarzanie klasy maturalnej.. Ale w 1 i 2 klasie nie bylem nigdy zagrożony z polskiego ani z innego przedmiotu.. Przez Gość Aniver Rozpoczęty Styczeń 3, 2018.. Przez Gość Inkax333, Styczeń 7, 2017 w Dyskusja ogólna.. Średnia z całego roku w tym momencie wynosi u mnie 2,31.Witam!.

Ocena niedostateczna w klasie maturalnej.

Przez Gość Aniver Rozpoczęty Styczeń 3, 2018-1.. Cóż życzę jednak powodzenia.. moze jakis egzamin mozna pisac na polrocze?. Chodzę do technikum informatycznego, w 3 klasie zmienił nam się nauczyciel od programowania strukturalnego i można powiedzieć że od tamtego czasu 90% procent klasy znienawidziła szkołe przez tego nauczyciela, na lekcjach nie robimy kompletnie nic, czasem wymyśli żeby ktoś przygotował jakąś prezentacje, w tym roku szkolnym (4 klasa) na pierwszy semestr przy 3 godzinach w .RE: Ocena niedostateczna w klasie maturalnej.. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze.. Jak raz nie zdasz to już jesteś stracony.Napisano Styczeń 15, 2010.. Chodzi o to, że jestem w III klasie LO i zdaję w tym roku rozszerzoną maturę z j. polskiego i z WOS-u, bo chciałem studiować prawo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt