Test w pustyni i w puszczy

Pobierz

Dlaczego dzieci musiały wyruszyć w trudną podróż?W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. by bazawiedzy237.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Część 1.. Kategorie: Lektury, Quizy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. W pustyni i w puszczy - bohaterowie Połącz w pary.. Życzę miłego rozwiązywania.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiXIX w. XVIII w. XX w. XXI w. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. To play this quiz, please finish .W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. 6 Obserwuj autora Zobacz profil .. a) w Warszawie b) w Londynie c) w Port Saidzie d) w Chartumie 3) Ojcowie głównych bohaterów byli: a) archeologami b) inżynierami c) podróżnikami d .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię..

W pustynii i w puszczy.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Odpowiedz.. Klasa 6 Polski.. Opis testu.. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. 30 Super!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Jak Staś miał na nazwisko?. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Quiz w Poczekalni.. wg Buszaania.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Daj znać jak ci poszło w komentarzu!.

1.Quiz W pustyni i w puszczy.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 10 punktów do zdobycia!. W pustyni i w puszczy Koło fortuny.. Poznaj swój wynik.. Sprawdź, ile pamiętasz!. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Dobre 63.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Rozwiąż test.. 27amcia27 6 lat temu.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Inne tryby testu.. Zobacz .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Kim była Fatma?. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Wyślij zgłoszenie.. Przewiń.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. Jesteś dobrze przygotowany do testu.. Na pewno dostaniesz 5 lub 6!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Lubię to Usuń polubienie.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła..

wg Aneta62.W pustyni i w puszczy DRAFT.

"W pustyni i w puszczy" - test.. Brakuje odpowiedzi.. Rozwiąż test!Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. 1) Kto jest autorem powieści?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W pustyni i w puszczy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy.. Brakuje odpowiedzi.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Dodaj‧IndestructibleHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Plan wydarzeń W pustyni i w puszczy Ustawianie w kolejności..

Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - Test.

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 0%Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Udostępnij.. Jak Nel miała na nazwisko?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyW Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Sprawdź, ile pamiętasz!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt