Test z odpowiedziami w pustyni i puszczy

Pobierz

Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 2011-09-21 15:31:25 Jakie są pytania na teście z lektury : W pustyni i w puszczy ?. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczy''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. Kim .W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. 2011-12-11 18:00:36 Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy " ?. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. by .Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd..

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.9.. 2013-03-06 13:42:57Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z.. Życzę miłego rozwiązywania.. Czym była fatamorgana ?. Dzieci pojechały razem z .. "W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 46 Obserwuj autora Zobacz .. Test z matematyki, który .Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

Rozwiąż test!Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Na poczatku dzici pilnowało dwoch beduinow.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. W powstaniu styczniowym brał udział: Staś Tarkowski Władysław Tarkowski pan Rawilson żaden z bohaterów : 10.. W jakim celu to zrobiono?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Powodzenia!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Jesteś molem książkowym?. Są rzeczy, które też możesz otagować Test w pustyni i w puszczy z odpowiedziami?. Wybierz prawdziwą odpowiedź.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 133 razy Średnia ocena: 6,00 (1 ocena) Średni wynik: 50% .. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań W pustyni i w puszczyPlik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test w pustyni i w puszczy z odpowiedziami to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Fałsz Prawda : 9.. Nel dostała Sabe: od Stasia od Oficera od Ojca od dziadka : 8.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Udostępnij..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Mirusinda 4 lata temu.. Załóż własny blog!. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Wyślij zgłoszenie.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt